Kuchnia w rozmiarze mini
Kuchnia

Kuchnia w rozmiarze mini

Mały rozmiar to już nie problem! Poznaj 3 sprzęty AGD, które z powodzeniem zmieszczą się nawet w najmniejszej kuchni.

Mini piekarnik

Piekarnik to urządzenie, które – zazwyczaj – zajmuje sporą ilość miejsca w przestrzeni kuchennej. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na ograniczenie się wyłącznie do kuchenki mikrofalowej. Obecnie na polskim rynku dostępne są bowiem tzw. mini piekarniki. Ten rodzaj urządzeń łączy w sobie zalety klasycznego odpowiednika z kompaktowym rozmiarem i równie niewielkimi opłatami za energię. Zaawansowane modele tego typu umożliwiają nie tylko pieczenie potraw, ale również przygotowanie takowych z wykorzystaniem pary. Przykładowo, piekarnik kompaktowy marki Electrolux wyposażony został w 14 różnych funkcji, a nawet możliwość zapamiętania preferowanego programu pieczenia.

Mini lodówki

Choć mini lodówki ciężko określić mianem nowości, to jednak ten typ rozwiązania wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, zważywszy na fakt, iż opisywany rodzaj urządzeń z powodzeniem sprawdzi się zarówno w mieszkaniu singla jak i pokoju hotelowym, schronisku górskim, na tarasie, w domku letniskowym a nawet… w samochodzie ciężarowym. Mini lodówki produkowane są obecnie w wielu różnorodnych stylach wnętrzarskich: począwszy od klasycznego poprzez nowoczesny a na retro skończywszy. Warto dodać, iż niektóre sprzęty tego rodzaju wyposażone są nawet w zamrażalnik. Ten typ produktu posiada w swojej ofercie miedzy innymi firma Costway.

Mini zmywarka

Nienawidzisz zmywać a w twojej kuchni nie ma już miejsca na zmywarkę standardowych rozmiarów? To już nie problem! Na rynku dostępne są mini zmywarki, które – podobnie jak ich wielkogabarytowe odpowiedniki – z powodzeniem rozprawią się z brudnymi naczyniami. Przykładowym sprzętem tego typu jest kompaktowa zmywarka Candy CDCP 8/E. Pomieści ona aż 8 kompletów naczyń a przy tym z powodzeniem może zostać umieszczona np. na kuchennym blacie. Jak to możliwe? Otóż, jej wysokość wynosi zaledwie 59.5 cm. 

Zarówno mini piekarnik, mini lodówkę jak i wiele innych urządzeń AGD i RTV kupisz na Allegro. Nie masz gotówki? Kup sprzęt na raty i ciesz się darmową wysyłką. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *