Mapa świata na ścianę - pomoc naukowa i dekoracja
Projektowanie

Mapa świata na ścianę – pomoc naukowa i dekoracja

Dekoracja ściany podkreśla styl i charakter wnętrza. Kiedy człowiekowi znudzą się obrazy i fotografie zaczyna poszukiwać jakiejś niebanalnej dekoracji ściany. Mapa świata na ścianę  to świetna alternatywa dla tradycyjnych ozdób ściennych. Drewniana mapa to dodatek, który mówi o właścicielu więcej niż 1000 słów, np.: o podróżniczej pasji, chęci otaczania się naturalnymi ozdobami oraz miłości do eksplorowania nowych miejsc.

Do domu i biura

Drewniana mapa świata to szykowny element wystroju, który sprawia przyjemność.  Przywołuje wakacyjne wspomnienia, ułatwia planowanie następnych wojaży. Mapa świata to nie tylko piękna, starannie wykonana rzecz, zdobiąca ścianę, to także duma z osiągnięć podróżniczych – można na niej zaznaczać miejsca, które odwiedziliśmy. To idealny dodatek do domu, czy biura, dla osób kochających podróże, chcących otaczać się naturalnymi ozdobami wnętrzarskimi. Znakomicie sprawdzi się jako wystrój biur podróży, ponieważ można na niej zaznaczać miejsca, do których organizowane są najciekawsze wycieczki.

Dla odkrywców i uczniów

Mapa świata na ścianę to ozdoba, która ucieszy miłośników podróży, ludzi chcących odkrywać, uczyć się o kulturach, krajach i przyrodzie. Odkrywca i podróżnik zawsze planują swoje podróże, wyznaczają trasę i miejsca, które chcą odwiedzić. Drewniana mapa świata pomaga w wyznaczaniu nowych celów oraz planów podróżniczych. Jest to też znakomita pomoc dla uczniów w nauce geografii. Dzięki jej przygotowanie prezentacji, odrobienie zadania domowego, czy powtórzenie wiadomości sprawdzianem będzie dużo łatwiejsze.

Mapa świata pozwala marzyć o podróżach, bawić się w piratów, Wikingów, czy odkrywców. Może być pomocna przy omawianiu lektur, np.: „W pustyni i w puszczy”, „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”, „Podróże Guliwera”, „Tomka w krainie kangurów”. Pokazanie trasy wypraw bohaterów z pewnością ułatwi zrozumienie książki i uatrakcyjni czytanie. Omawiana mapa to idealny prezent dla dziecka z każdej okazji. Pięknie prezentuje się także w pokoju dziecięcym.

Wersje kolorystyczne i elementy zestawu

Drewniana mapa świata na ścianę jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych – do wyboru w ośmiu kolorów drewna, np.: orzech, złocisty dąb, biały, naturalny, ciemnoszary czy czarny. Jest 20 możliwości konfiguracji kolorów, więc każdy znajdzie zestawienie kolorystyczne pasujące do swojego wnętrza. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnego zestawu kolorów poprzez miksowanie dostępnych w palecie barw drewna. Można wybierać między rozmiarami od 90x56cm do 256x160cm. Zestaw zawiera: mapę świata podzieloną na kilka części około 50-ciu wysp, kompas z literami, statki, samoloty, delfiny, szablon 1:1, akcesoria montażowe i instrukcję montażu oraz pinezki, do zaznaczania wybranych miejsc na mapie.

Ogromna część produkcji mapy jest wykonana ręcznie, dzięki czemu otrzymujemy niepowtarzalny produkt. Ze względu na różne, naturalne wzory usłojenia zależne od wieku i wielkości drzewa, nie ma dwóch takich samych drewnianych map świata na ścianę. Dlatego możesz mieć pewność, że Twoja dekoracja będzie unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *