Zasmakuj radości z poranną kawą
Porady

Zasmakuj radości z poranną kawą

Pyszna poranna kawa stawia na nogi. Dla wielu osób jest wręcz niezbędna, aby funkcjonować  w ciągu dnia.  Aby kawa była prawdziwą poranną chwilą przyjemności, trzeba ją podać w „ładnym opakowaniu” – zadbać o wizualny efekt. Ciepła kawa o poranku sprawia, że dzień staje się lepszy. Smakosze kawy zwracają uwagę także na proces jej przygotowania. Mają swoje ulubione przepisy, dodatki, przyprawy oraz elegancki czajnik do zagotowania wody i eleganckie naczynie do podania napoju. Do łask kawoszy wróciły szklanki.

Czajnik – ozdobne małe AGD

Czajnik Florina z pozoru nieszczególny przedmiot kuchenny, który w zasadzie służy do jednego – do zagotowania wody. Jednak w nowoczesnej kuchni wszystkie elementy wyposażenia muszą ze sobą współgrać i tworzyć piękną oraz funkcjonalną całość. Drobne AGD w  przepięknym designie dopełnia kuchenny wystrój. W końcu niewielkie rzeczy, które używamy codziennie, tworzą przestrzeń. Nowoczesne czajniki produkowane są ze stali nierdzewnej, wyglądają bardzo efektownie w nowoczesnej kuchni. Stal nierdzewna jest trwała i odporna na korozję. Taki czajnik jest łatwy w pielęgnacji  (wystarczy go przetrzeć wilgotną ściereczką) i nie ulega zarysowaniu. Woda w tym czajniku gotuje się naprawdę bardzo szybko, dzięki czemu przygotowanie porannej kawy zajmuje jedynie chwilkę i dłużej można cieszyć się ulubionym smakiem. Solidne ścianki nowoczesnego czajnika trzymają pożądaną temperaturę wody przez długi czas.

Podwójne szklanki do kawy

Kawa w szklankach kojarzy się z barem mlecznym i dawno minionymi czasami. Od lat panuje zwyczaj, że w sytuacjach oficjalnych kawę podaje się w filiżankach, a w domu najchętniej pijemy czarny napój w kubku.  Moda lubi wracać i znów na topie jest picie kawy w szklance. Jednak jest to inny typ szklanek.

Kawa w szklance z podwójnymi ściankami

Zwykły kubek ma jedną wadę – nie widać w nim kawy. Nowoczesne szklanki do kawy z podwójnymi ściankami tworzą lewitujący efekt optyczny. Kawa wygląda tak jakby, była oderwana od dna i unosiła się do góry. To absolutny hit w wyposażeniu kuchni miłośnika kawy. Oryginalna i wyjątkowa konstrukcja podwójnych ścianek podnosi efekt estetyczny podawanego napoju. Dzięki podwójnym ściankom napój dłużej pozostaje ciepły, co jest dobrą informacją dla  osób, które chciałby korzystać ze szklanek w pracy. Ich cechą jest odporność na działanie szerokiego zakresu temperatur (od -20oC do 230oC). Oznacza to, że szklanka nie pęka po zalaniu wrzątkiem i jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia.  Nowoczesne szklanki do kawy z podwójnymi ściankami nadają się do podgrzewania napojów w kuchence mikrofalowej, czego nie można zrobić z kawą podaną w kubku lub  w filiżance.

Szklanki podwójne wyglądają bardzo elegancko i przewyższają zwykłe szklanki w walorach użytkowych. Jest to świetny pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny, czy na upominek z okazji parapetówki.. Czajnik ze stali nierdzewnej z bezpieczną rączką, która nie nagrzewa się, to także doskonały pomysł na prezent z każdej okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *