Pastelowe ramki na zdjęcia – gdzie je znajdziesz?
Porady

Pastelowe ramki na zdjęcia – gdzie je znajdziesz?

Dzisiaj każdy może robić profesjonalne zdjęcia. Aparaty w smartfonach są coraz lepsze i pozwalają na wykonanie fotografii o bardzo wysokiej jakości. Zdjęcia to przede wszystkim pamiątka, zapis różnych zdarzeń, zatrzymanie ulotnych chwil, ciekawych przedmiotów, zjawisk, itp. Najważniejsze fotograficzne wspomnienia dodają naszemu życiu wartości i zasługują na szczególne wyróżnienie, jakim jest ramka pastelowa.

Gdzie znajdziemy oryginalne ramki do zdjęć i obrazów?

W sklepie www.ramka.pl jest około 600 ramek, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Jest to największa oferta w Polsce. Sklep oferuje możliwość wykonania ramek na wymiar i z passe-partout (również pastelowym) jak i wydrukiem zdjęć. Jeśli ktoś chce szukać ramki pastelowej, to powinien postawić na renomowane ramki polskiej marki.

Przepiękne są ramki pastelowe, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Ramki pastelowe do zdjęć chronią fotografię i stanowią dekoracyjny dodatek do salonu, gabinetu, sypialni lub pokoju dziecięcego.

Ramki w różnych stylach

Do wyboru są: minimalistyczne  pastelowe ramki w stylu nowoczesnym, urokliwe pastelowe ramki na zdjęcia w stylu lat 90-tych oraz również bogato zdobione oprawy w barokowym stylu. Włożenie zdjęć w piękne pastelowe ramki to zadbanie o wyjątkową oprawę wspomnień. Sklep nie sprzedaje produkcji chińskiej, więc klient ma pewność, że  otrzymuje towar najwyższej jakości, a kolory są trwałe i pięknie wyglądają przez lata.

Ramka to dobry pomysł na prezent!

Zdjęcie oprawione w piękną ramkę będzie znakomitym prezentem w zasadzie na każdą okazję: upominek na święta, podarunek na urodziny, imieniny, rocznicę. Wspomnienia wspólnych chwil to prezent wywołujący wzruszenie lub uśmiech na twarzy. Ramki pastelowe podkreślają wyjątkowość chwil uwiecznionych na zdjęciach.

Najchętniej wybierane kolory ramek to odcienie szarości, delikatny żółty, biały, beżowy, wszelkie odcienie barwy brązowej, np.: kolory drewna.  Swoich wiernych zwolenników mają ramki grafitowe oraz srebrne.  Bardzo eleganckie są ramki wiśniowo-złote i złotorude.

Oprawa starych zdjęć

Ramki pastelowe na zdjęcia będą piękną oprawą także dla fotografii starszych, wykonanych w zeszłym wieku, a nawet  czarno-białych. Zdjęcia sprzed lat nie muszą już leżeć w albumie lub pudle na dnie szafy. Można je wyeksponować w przepiękny sposób i wspominać dzieciństwo, babcię, rodziców, czy kolegów z klasy lub wakacyjne wyjazdy. Zdjęcia to część historii człowieka, dlatego warto zadbać o to, aby były odpowiednio przechowywane, a najważniejsze z nich mogą stać na regale lub na biurku w eleganckiej oprawie w pastelowych kolorach. Ramki pastelowe można kolorystycznie dopasować do tematyki fotografii.

Każde zdjęcie to część życia danej osoby. Zostało wykonane, bo  ktoś chciał coś utrwalić. Ramki dają możliwość tworzenia kompozycji z różnych fotografii. Najważniejsze, aby zarówno zdjęcia, jak i ramka były dobrej jakości, wtedy będą cieszyły oko przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *