Nowoczesny salon bez remontu? Zobacz jakie to proste!
Porady

Nowoczesny salon bez remontu? Zobacz jakie to proste!

Wystarczy kilka dodatków, ozdób ściennych, by nadać wnętrzu zupełnie nowego wyrazu.

Chcesz odświeżyć swój salon, nadać mu powiewu świeżości i sprawić, by jego aranżacja stała się nowoczesna, zgodna z aktualnymi trendami? To wcale nie musi oznaczać dużego remontu, tynkowania, malowania, zrywania podłóg i kredytu na 10 lat. Sprawdź, jakie dekoracje ścienne pomogą Ci osiągnąć niebywały efekt.

Nowoczesny salon – jak go urządzić?

Podstawą w nowoczesnym salonie jest minimalizm. Zdecydowanie odchodzimy od dużej ilości ozdób, na rzecz kilku metalowych dekoracji. Każdy przedmiot, który znajduje się na widoku, powinien być dobrze przemyślany. Tu nie ma miejsca na przypadek. W nowoczesnych aranżacjach ważną rolę odgrywa łatwość utrzymania porządku, by zminimalizować czas poświęcany na sprzątanie.

Dzisiejsze wnętrza bardzo często łączą w sobie różne style, dlatego chcąc odmienić pokój, nie musisz od razu planować wielkiej rewolucji. Ogromną popularnością cieszą się neutralne kolory ścian i mebli, biel, czerń, szarości oraz drewno. Jest to doskonała baza dla różnorodnych dodatków, zarówno tych monochromatycznych, jak i w intensywnej kolorystyce. To pragmatyczne podejście pozwala w łatwy sposób zmienić wnętrze, wymieniając jedynie drobiazgi, zasłony, poduszki na kanapie, dywan, pokrowce na krzesłach, czy ozdoby ścienne.

Dekoracje ścienne w nowoczesnym salonie

Aby nadać swojemu salonowi współczesnego looku, powieś w widocznym miejscu dekoracje ścienne z metalu. Ten chłodny materiał jest typowy dla dzisiejszych aranżacji. Świetnie prezentuje się w towarzystwie drewna i spełnia wymagania estetyczne nowoczesnych wnętrz. Królują teraz bowiem proste formy, geometryczne wzory, a także nawiązania do natury. Ciekawym rozwiązaniem są drewniane lamele, które zdobią ściany telewizyjne lub oddzielają strefę wypoczynkową od jadalni bądź aneksu kuchennego.

W poszukiwaniu typowych ozdób do salonu zajrzyj do Zawieszalni https://zawieszalnia.pl/ozdoby-scienne-metalowe. Znajdziesz tu metalowe dekoracje, które odmienią każdą aranżację.

Prawdziwe dzieła sztuki, zamknięte w sztywnej ramie. Ich ogromną zaletą poza walorem artystycznym jest trwałość. To wyjątkowe obrazki, odporne na działanie promieni słonecznych, wysokich i niskich temperatur. Możesz je powiesić w dowolnym miejscu, nawet przy źródle ciepła lub tuż na wprost okna, bez obaw, że stracą swoje właściwości.

Wybierz wzór, który odda charakter Twojego salonu

Dzięki dekoracjom ściennym z Zawieszalni możesz sprawić, że najważniejsze pomieszczenie w Twoim domu stanie się zupełnie wyjątkowe. Wolisz romantyczny Czuły Pocałunek, symbolizujący miłość i wierność, silnego WilkaRozwiane Dmuchawce przypominające o ulotności czasu, czy tajemniczą Leśną Damę? Dzięki takiej metalowej ozdobie nawet najprostsze wnętrze nabierze oryginalności. W licznej kolekcji znajdziesz także dekoracje z motywem religijnym, krzyże, Ostatnią Wieczerzę, Jezusa. Wybierz dekorację ścienną, która najlepiej określi Ciebie i Twój dom. W ten sposób spersonalizujesz pomieszczenie, sprawiając, że będzie wyjątkowe.

Metalowe dekoracje, to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Podaruj niebanalną ozdobę przyjaciołom, rodzicom, rodzeństwu, z okazji rocznicy ślubu, urodzin lub przeprowadzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *