Meble wypoczynkowe z elektrycznie wysuwanym siedziskiem - ciekawostka, która stała się hitem
Salon

Meble wypoczynkowe z elektrycznie wysuwanym siedziskiem – ciekawostka, która stała się hitem

Rynek meblarski od czasu do czasu zaskakuje konsumentów nietypowymi ofertami, które mają wysoką wartość użytkową i dekoracyjną. W produkcji mebli tapicerowanych niezwykle ważną rolę odgrywa innowacyjność, elegancki wygląd i możliwość dopasowania do stylu urządzania wnętrz – do gustu klienta. Wymogi rynkowe sprawiają, że ciekawe pod  względem użytkowym produkty są sprzedawane w konkurencyjnych cenach.

Hit sprzedażowy

Narożniki to bez wątpienia hit sprzedażowy ostatnich lat. Stanowią znakomite dopełnienie salonu, zwłaszcza jeżeli jest to pomieszczenie większych rozmiarów. Narożnik jest symbolem elegancji, wygody i gościnności – siedzieć może na nim więcej osób niż na kanapie. Innowacją jest wyposażenie narożnika w przycisk umożliwiający wysuwanie automatyczne. Do niedawna taka opcja dostępna była tylko dla nielicznych, ponieważ modele z elektronicznie wysuwanym siedziskiem były bardzo drogie. Teraz są dostępne niemal dla każdego i stały się hitem sprzedażowym.

Najważniejsze zalety narożnika z elektrycznie rozkładanym siedziskiem

Wygoda i komfort użytkowania są istotne dla użytkownika. Narożniki rozkładane elektrycznie rozsuwa się wygodnie za pomocą jednego przycisku. Z rozłożeniem nie będzie miała problemu kobieta w ciąży czy osoba skarżąca się na bóle kręgosłupa. W obu przypadkach dźwiganie jest niewskazane.  Rozkładane siedzisko automatycznie zmienia się w funkcję spania, co daje wysoki komfort użytkowania. To mebel ekskluzywny, który do tej pory był dostępny jedynie dla nielicznych. Spadające ceny zwiększyły popularność tego rozwiązania.

Do indywidualnych preferencji

Czasy, kiedy najważniejszą cechą mebli była uniwersalność, odeszły na karty historii. Obecnie dominuje trend dopasowywania mebli do preferencji użytkownika, który najlepiej wie, czego potrzebuje. Podobnie jest z narożnikami – najnowocześniejsze modele posiadają funkcję elektrycznie sterowanej głębokości siedziska oraz możliwość zmiany pozycji zagłówków. Dzięki temu mebel może być dostosowany do potrzeb domownika oraz przybyłego gościa. Siedzisko mebla wykonano na bazie pianki poliuretanowej oraz sprężyn falistych, dzięki czemu mebel zyskuje na elastyczności, trwałości oraz jest przyjazny dla kręgosłupa i nóg. Jest to też wygodne spanie, ponieważ osoba śpiąca obudzi się bez bólu kręgosłupa.

To mebel nowoczesny i reprezentatywny. Dekoratorzy wnętrz polecają go osobom ceniącym luksus i wygoda stawiane są na pierwszym miejscu. W specjalnej wersji promocyjnej istnieje możliwość nabycia narożnika Focus w obniżonej cenie. Narożniki z elektrycznie rozkładanym siedziskiem to połączenie elegancji i szyku z wygodnym rozkładaniem.

Narożniki takie to rewolucja na rynku meblowym, ponieważ są dostosowane także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, jak i bardzo wymagających klientów, którzy luksus rozumieją jako połączenie urody mebla, wysokiej jakości materiału z wygodnym rozkładaniem.

Wpis powstał przy wsparciu i inspiracji sklepu meblowego https://www.meble-bogart.pl/. Na zdjęciu głównym widnieje kanapa z elektrycznie wysuwanym siedziskiem Tiga Bigsofa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *